“Davai!” üheksanda klassi tellimus

null
ДАВАЙ!
Innovatsiooniline vene keele õppekomplekt
Alusta eeltellimust

Üldinfo

Uus komplekt “Давай!” üheksandale klassile on loogiline kuuendate, seitsmendate ja kaheksandate klasside õpikute jätk, kõikide novaatorlike ideedega ja digi-harjutustega. Hetkel töötatakse aktiivselt antud õpiku kallal. Plaanime lasta õpik lendu 2019.mail.

Üheksanda klassi õppekomplekti kuulub: õpik, töövihik ja õpetajaraamat lisamaterjalidega. Üheksanda klassi õppekomplektile lisatakse sõnastik, kus leidub kuuenda, seitsmenda, kaheksanda ja üheksanda klassi sõnavara.

Meie õppekomplekti osad

Õpik

19,60€

kompaktne, täisvärviline, rohkem kui sada digi-harjutust, rohkem kui 120 helisalvestist

Töövihik

9,80€

kompaktne, ühevärviline, paks läiketu paber, mitmekesised harjutused

Õpetajaraamat

39,20€

must-valge + värvilised töölehed ja parool täielikule online funktsionaalile

* KM (9%) on hinna sees.

Tellimuse vormistamine

Kõikide komplekti “Давай!” osade tellimustega tegeletakse lihtsa online-vormi kaudu. Teil on vaja sissekirjutada teie kontaktandmed, aadress ja teile sobiva komplekti osade numbrid. Kõik hinnad on KM-ga (9%).

Lisainfo

SUURED VÕIMALUSED

Õppekomplekti “Давай!” e-keskkond sisaldab: online-harjutusi, online-sõnastikku, helimaterjale, PowerPointi presentatsioone, grammatika videotunde, interaktiivseid kontrolltöid automaatse kontrolliga ja anki-kaardid. Kõik need materjalid on üles riputatud EKK veebilehel ja saab kasutada nutiseadmes või arvutis.

VIDEOGRAMMATIKA TUNNID

Videotunnid seletavad õpiku grammatikat eesti keeles. Videotunnid on suureks abiks puudunud õpilastele. Samuti saavad vanemad olla õpetaja rollis ja aidata oma lapsi. Pedagoog saab pakkuda koduülesandena videotundide vaatamist ja analüüsimist.

POWERPOINT PRESENTASTIOONID ÕPETAJALE KINGITUSEKS!

Presentatsioon PowerPointis, muidugi annab tunnile rohkem rõõmu ja huvi. Kõiki presentatisoone leiab lehel http://keeltekool.eu «Учебные материалы» / «Õppematerjalid» «Для учителя» / «Õpetajale». Mugavaks kasutamiseks on presentatsioonid jagatud teemade kaupa ja nummerdatud õpiku järgi.