Õpilase sõnastik „Tee ise!” - Euroopa Keelte Kool

ДАВАЙ!

Õpilase sõnastik „Tee ise!”

DIGISÕNASTIK

Õpilase sõnastik „Tee ise!” võimaldab teil mugavalt ning väheste kulutustega teha endale taskusõnastik, tänu millele, saate tõhusalt uusi sõnu pähe õppida. Näiteks saate venekeelsed sõnad kinni katta ja näete ainult eestikeelseid sõnu ning proovite need tõlkida. Kui mingi sõna ununes – teete venekeelsed sõnad lahti ja vaadate järgi, ja vastupidi.

Meie sõnastikku on äärmiselt lihtne kasutada – kõigepealt printige välja kaaned (parem on kasutada paksemat paberit), tehke sisselõiked märgitud kohtades ning voltige pooleks (vaadake juhist). Pärast seda, tuleb teil välja printida lehed sõnadega. Kõik sõnastikus olevad sõnad antakse ette tundide kaupa, nii nagu õpikus „Давай!”. Te saate välja printida kõik lehed korraga, või ainult käsitletava teema kohta, mida parasjagu vajate. Teil on vabad käed oma tegemistes ning valikus, kuna kogu materjali saab korraga alla laadida ühe arhiiv-failina, või eraldi osade kaupa.

Juhised

Printige antud fail paksemal paberil A4 formaadis *(standardne formaat printeri jaoks) välja ning tehke sisselõiked märgitud kohtades. Pärast seda, voltige leht pooleks, nii nagu märgitud juhises.

Allalaadimine

Kõik Kaaned

Teema 1-4

Teema 5-8

Teema 9-12

Teema 13-16

Teema 17-20

Teema 21-22

Teema 23

Teema 24-25