«ДАВАЙ!» 3. aasta - Euroopa Keelte Kool
ДАВАЙ!

Innovatsiooniline vene keele õppekomplekt

Üldinfo

Uus komplekt “Давай!” kaheksandale klassile on loogiline kuuendate ja seitsmendate klasside õpikute jätk, kõikide novaatorlike ideedega ja digi-harjutustega. Hetkel töötatakse aktiivselt antud õpiku kallal. Plaanime lasta õpik lendu 2018.mail.

Kaheksanda klassi õppekomplekti kuulub: õpiktöövihik ja õpetajaraamat lisamaterjalidega. Üheksanda klassi õppekomplektile lisatakse sõnastik, kus leidub kuuenda, seitsmenda, kaheksanda ja üheksanda klassi sõnavara.

Õpikust uute sõnade edukaks meelde jätmiseks soovitame osta juurdepääsu Давай! õppeplatvormile.

Selle õppe platvormi abil õpivad õpilased mängulisel viisil ära kõik õpiku uued sõnad. Lisateavet leiate siit

 

Meie õppekomplekti osad

Õpik

19,60€

Rohkelt dialooge, tekste, helisalvestisi ja üle saja digiharjutuse.

Töövihik

9,80€

Mitmekesised harjutused QR-koodidega.

Õpetajaraamat

39,20€

Tänu paroolile saab ligi digialale, kus on kõik kontrolltööd, tunnikotnrollid jne

* KM (9%) on hinna sees.

Tellimuse vormistamine

Kõikide komplekti “Давай!” osade tellimustega tegeletakse lihtsa online-vormi kaudu. Teil on vaja sissekirjutada teie kontaktandmed, aadress ja teile sobiva komplekti osade numbrid. Kõik hinnad on KM-ga (9%).

Lisainfo

SUURED VÕIMALUSED

Õppekomplekti “Давай!” e-keskkond sisaldab: online-harjutusi, online-sõnastikku, helimaterjale, PowerPointi presentatsioone, grammatika videotunde, interaktiivseid kontrolltöid automaatse kontrolliga ja anki-kaardid. Kõik need materjalid on üles riputatud EKK veebilehel ja saab kasutada nutiseadmes või arvutis.

VIDEOGRAMMATIKA TUNNID

Videotunnid seletavad õpiku grammatikat eesti keeles. Videotunnid on suureks abiks puudunud õpilastele. Samuti saavad vanemad olla õpetaja rollis ja aidata oma lapsi. Pedagoog saab pakkuda koduülesandena videotundide vaatamist ja analüüsimist.

POWERPOINT PRESENTASTIOONID ÕPETAJALE KINGITUSEKS!

Presentatsioon PowerPointis, muidugi annab tunnile rohkem rõõmu ja huvi. Kõiki presentatisoone leiab lehel https://keeltekool.eu «Учебные материалы» / «Õppematerjalid» «Для учителя» / «Õpetajale». Mugavaks kasutamiseks on presentatsioonid jagatud teemade kaupa ja nummerdatud õpiku järgi.