Meie innovatiivne õppekomplekt "Davai!" - Euroopa Keelte Kool

Meie innovatiivne õppekomplekt

Vene keele õpik “ДАВАЙ!”

Vene keele kui võõrkeele õpik 

Meil on hea meel tutvustada uut  vene keele kui võõrkeele õppekomplekti “Давай!”, mille autor on pedagoogikateaduste doktor Inga Mangus. Käesolev õppekomplekt on novaatorlik alusepanija vene keele digi-õpikute sarjale 1.-4. aastatele.

Õpiku loomisel kasutati innovatiivseid lahendusi, näiteks QR-koode, elektroonilised kontrolltööd automaatse kontrollimise võimalusega. Need uuenduslikud lahendused teevad õpiku kasutamise õpilasele meeldivamaks ning õpetajale mugavamaks. Õpiku formaat intregreeritakse ka e-Koolikott (www.e-koolikott.ee) süsteemi, mille tegevust hiljuti käivitas Eesti Haridus- ja teadusministeerium.

Õpiku “Давай!”  õppestandardid vastavad Eesti elukestva õppe strateegia 2020 digipöörde programmile. Samuti vastab õpik 2011. aastal vastuvõetud uuele Riiklikule Õppekavale.

Õppekomplekti “Давай!” kuulub vahetult

  • õpik QR-koodidega;
  • töövihik + õigekirja vihik;
  • õpetajaraamat töölehtede, kontrolltöödega;
  • tundide esitlused PowerPoint’is ning helisalvestised.
  • komplektis on rohkesti online lisamaterjali (audio online sõnastik, helindatud etteütlused, dialoogid ja teksid ning palju muud huvitavat). Need õppematerjalid on kättesaadavad online-keskkonnas ning meie portaalis, mis teeb õppeprotsessi õpilase jaoks veelgi huvitavamaks ning õpetaja jaoks mugavamaks.

Telli õpikud siit!