Õppekorraldus - Euroopa Keelte Kool

Õppekorraldus

Euroopa Keelte Kool pakub koolitusi õpetajatele.

Viime läbi koolitusi ja kursusi suurepärastes kesklinna ruumides.

Kõik Euroopa Keelte Kooli koolitajad on oma valdkonna professionaalid ning ka kõrgema haridusega. Enamus meie koolitajaid on doktori- või magistrikraadiga ning valdavad vabalt nii eesti kui ka vene keelt.

Inga Mangus – filoloog, vene keele ja kirjanduse õpetaja (Tartu Ülikool), pedagoogikateaduste doktor. Õppeaine: keeleõppe didaktika, metoodika ja meetodid. Tööstaaž rohkem kui 25 aastat.

Merge Simmul – õpetaja kutsetunnistus (Tartu Ülikool), eesti keel võõrkeelena (kõrvalaine) (Tallinna Ülikool), bakalaureuse kraad vene ja slaavi filoloogia erialal. Õppeaine: Praktilise eesti keele kui võõrkeele õpetamine. Tööstaaž rohkem kui 20 aastat.

Meie õppekorralduse ja koolituste kvaliteedi alused leiate siit.

Õppekorralduse ja koolituste kvaliteedi-alused.pdf

Õppekava:

EKK_Davai-seminar_õppekava

Õppekava EKK